10 Eylül 2015

Turkcell 3G Çekmiyor!

Şırnak Silopi ilçesinde memurum. Yaklaşık olarak 2 aydır burada 3G çekmiyor. Turkcell Müşteri hizmetlerini aradım. "528 saat içinde sorununuz halledilecektir" denildi. Aradan 23 gün geçti bir daha müşteri hizmetlerini aradım bu defa saçma sapan cevap verdiler. Geçen ay boşu boşuna 2gb ye yakın internetim silindi. Bu ayda 4gb internetim 7/24 açık olmasına rağmen sadece ve sadece (30 Gün boyunca) 634 MB internet kullanmışım. Bu sorunumu halledin dedim. Çare bulamadılar. Turkcell'den şikayetçiyim. 4G ile ilgili mesaj atıyorlar.

Mehmet 82 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Müşterimizi 10.09.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi10 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön