04 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Sorunu

02,03,2016 tarihinde kredi kartımdan ödeme talimatım dahi olmadan Turkcell 3D data yüklemesi adına 25+25 iki sefer olmak üzere para çekmiştir. Üstelik Turkcell'e iç alakam yok hattını bile kullanmıyorum. Bir sefer annemin faturasını yatırmıştım. Dilekçe olarak beyan ettim ama derhal iade edilmesini istiyorum!

Melis 127 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2016

    Müşterimiz ile 07.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye ile ilgili bankasından veya savcılık kanalından destek alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Melis04 Mart 2016

    Aradım iletişime geçtim ama halen daha bir cevap alamadım. Karta geri iadede olmadı.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön