17 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Ödemesi

İki gün önce Turkcell 3D Data yüklemesi adı altında 25 + 25 yani toplam 50 TL kredi kartımdan çekilmiş. Burada da zaten aynı başlık altında birçok mağdur var. Belli ki bu, Turkcell adı altında yapılmakta. Miktarların düşük olması da insanların çok üzerine düşmemesi için. Sonuçta savcılık, avukat, mahkeme falan gibi şeylerle uğraşmaya değecek bir tutar değil. Kimseyi suçlama ya da aklama niyetinde değilim ama bence yapılması gereken kredi kartı bilgilerimizin nasıl başkalarının eline geçtiğinin sorgulanması. Ödeme alınan kredi kartımı internette ve ATM'lerde çok nadir kullanmaktayım. Bence başka bir yerde ya da özel mesajla mağdurların kredi kartı bilgilerini hangi sitelerde kullandığının paylaşılması. Bu durumda bilgilerin nereden çalınmış ya da alınmış olabileceği çok daha hızlı şekilde belirlenebilir.

Erhan 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Mart 2016

    Müşterimiz ile 18.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön