19 Ocak 2016

Turkcell 3D Data Yükleme İstanbul Adı Altında Ödeme Alınmış!

Bilgim ve iznim olmadan 16/01/2016 günü iki kez Turkcell 3D data yükleme/İstanbul adı altında 4938*******166 ile biten kredi kartımdan bir kere 25 TL bir kerede 40 TL ödeme yapılmıştır. Ben Turkcell abonesi değilim bu ödemeler geri iadesini mağduriyetimin giderilmesini istiyorum paramın iade edilmesini ve bu ödemelerin nereden ve hangi numaraya yapıldığını öğrenmek istiyorum.

Gökhan 48 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimiz ile 20.01.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye ile ilgili bankasıyla görüşmesi gerektiğine dair bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön