01 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Adı Altında Para Çekildi.

Turkcell müşterisi olmadığım halde Yapı Kredi kredi kartımdan 2 kez 25 lira Turkcell 3D data yükleme adı altında ücret alınmış. Hiçbir alakam olmadığı halde neye istinaden kartımdan para çekimi yapıldı ve nasıl yapıldı? Konu ile ilgili kartımın güvende olmadığı ve Turkcell firmasının kart bilgilerimi çaldığına dair yasal başvuruda bulunacağım.

Aysun 157 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

    Müşterimiz ile 02.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen tutarla ilgili bankanız veya savcılık ile görüşebileceği konusunda bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön