30 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme Adı Altında Kredi Kartımdan İzinsiz Para Çekme

22.03.2016 tarihinde kredi kartımdan 30+30 TL olmak üzere toplam 60 TL para çekilmiştir. Turkcell'e hiçbir bağlantım olmadığı halde bu ne saçmalıktır ya. Kart bilgilerim çalınmış olduğundan iptal ettirmek zorunda kalıyorum. Nasıl benim kredi kartı bilgilerime ulaşıp da bilgim olmadan böyle bir hadsizlik yapar. Nasıl beni bu şekilde mağdur eder. Şikayetse şikayet,davaysa dava. Gidebileceğim yere kadar gideceğim.

Şermin 108 Okunma

Cevaplar

  • Şermin30 Mart 2016

    Aynı dertten muzdarip herkese hep aynı cevap ne beklenir ki zaten...

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön