29 Şubat 2016

Turkcell 3D Data Yükleme

Tukcell hat kullanmıyorum, şirket benden habersiz 25,02,2016 tarihinde Bank Asya kredi kartımdan 2 kere 25,00' er TL toplamda 50,00 TL para çekmiş. Bu nedir? Ben A***kullanıyorum zaten.

Faruk 86 Okunma

Cevaplar

 • Faruk29 Mart 2016

  Şikayetimle ilgili ne kredi kartıma para geri yüklendi ne de hattıma çekilen tutar kadar lira yüklendi. Turkcell insanların güvenini kazanmak istiyorsa bu hırsızlıklarla mücadele etmek zorunda. Ya kredi kartıma para iadesi yapsın ya da benim kredi kartımdan kime lira yüklendiyse o kişinin hattından çekip benim hattıma yüklesin. Zaten işsiziz çalışmıyoruz bir yanda devlet genel sağlık sigortası ister bir yandan tanımadığım insanlar bilgim dışında hattına kredi kartımdan para yükler. Turkcell in bu konuda sessiz kalmaması gerekiyor.

 • Faruk03 Mart 2016

  Kredi kartımı iptal ettirdim. Turkcell, kredi kartımdan işlem yapılan telefon numaralarını vermiştir ama bunlar kimdir nedir, benim kartımdan bilgilerime ulaşıp nasıl harcama yapabilmişlerdir. Turkcell in böyle hatları iptal ederek soyguncuların önene geçmesini bekliyorum. Herhalde Turkcell insanlar birbirlerini bu şekilde soysun da para kazanalım diye düşünmüyordur.

 • Turkcell Temsilcisi02 Mart 2016

  Müşterimiz ile 02.03.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kredi kartından çekilen bakiye ile ilgili bankasından ve savcılıktan destek alabileceği yönünde bilgi verildi. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Faruk29 Şubat 2016

  Hattım Turkcell olmadığı için 0532 532 00 00 dan müşteri hizmetlerine de ulaşamıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi29 Şubat 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön