25 Mart 2016

Turkcell 3D Data Yükleme!!

24/03/2016 tarihinde kredi kartımdan 79 TL tutarında 3D data yüklemesi adı altında para kesilmiş benim bilgim dışında benim yaşadığım şehrin dışında başka bir şehirden nasıl oluyor da işlem yapabiliyorsunuz. Ayrıca benim kart bilgilerimi nasıl elde ediyorsunuz. Üstelik ben sizin operatörünüzü kullanmıyorum bile. Bana cevap olarak da klişe metninizi kopyalayıp göndermeyin ben neden size bilgilerimi vereyim, sadece bana kredi kartı bilgilerimi nasıl elde ettiğinizin cevabını verin ve derhal kesilen paramı geri yükleyin. Yazıktır ya yüzlerce şikayet var ve sizin cevabınız hep aynı yeter artık çözüm üretin bu kesintilere.

Emel 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi/Banka kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön