13 Şubat 2013 #1630149

Turkcell 35 TL'lik Paketim Onayım Olmadan 59 TL'ye Çıktı!

Turkcell in 1 yıldır taahhütlü çalışan paketini kullanıyorum 35 tl geliyordu faturam. Taahhüdüm bitmeden iki gün önce taahhüdümün biteceğine dair bi mesaj ve taahhüdümün bittiği gün (7 şubat) ertesi gün (8şubat) da indirimli çalışan paket kampanyanız sona ermiştir çalışan paketten devam edeceksiniz diye mesaj geldi. Fiyatın 59 TL ye çıkacağı hakkında bir bilgi yok ve bu mesaj bana 8 şubatta geldiği için ben tarife değişikliği de yapamıyorum çünkü tarifemi otomatik 7 şubatta benim iznim olmadan yenilemiş. Ben 59 TL lık faturayı ödemek istemiyorum. Turkcell in bu yaptığından dolayı operatör değişikliğine gideceğim.

Mehmet 52 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimiz ile 15.02.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön