12 Eylül 2013 #2008780

Turkcell 3.5 Aydır Sorunu Çözemedi!

1971796 numaralı şikayetimde de daha önce bahsetmiştim. Cihazımın arızasından dolayı değişim kararı alındı Samsung yeni cihaz göndermesine rağmen Turkcell bayisi cihazımın çalındığını söylüyor. 3. 5 aydır oyalıyor ilgilenmiyor. En son geçen hafta tuşları basmayan ninemden kalma bir telefon verdi. Çekmecede duruyor henüz açamadım ama olsun düşünmüşler sağolsunlar.


Tüm bunlara rağmen çok kurumsal bildiğimiz Turkcell'den bir çözüm gelmedi. Hatta bırakın çözümü arayan dahi olmadı. 3. 5 aydır kullanmadığım bir cihaza para ödüyorum. Bu kadar amatör bu kadar ilgisiz alakasız kurum görmedim hayatımda.

Sibel 31 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön