11 Kasım 2014

Turkcell 30 İş Günü Aşımı!

Turkcell'den 24 ay taahhütle almış olduğum telefonu garanti süresinde birkaç sorundan ötürü teslim ettim. 17.09.2014 de verdiğim telefonu 22.09.2014 tarihinde KVK'ya teslim edilmiş ve akabinde garanti kapsamında değerlendirilip yedek parça beklenmektedir denilmektedir.

30 iş gününü aşmış olmalarına rağmen ne bir durum hakkında bana bilgi verilmiş ne de defalarca gitmeme cihazım hakkında bilgi istememe rağmen istediğim saygıyı bulmamaktayım. Beni yaklaşık olarak 2 aydan fazla telefonsuz bırakıp ve telefonla birlikte 8 TL karşılığında 250 mb interneti ve ayrıca cihazın taksitini ödemeye devam ediyorum. Tüketici haklarına şikayette bulundum ve durumun 3-4 ay sonra çözüme varacağı bildirildi.

Hasan 131 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Kasım 2014

    Müşterimizi 19.11.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön