28 Mart 2013 #1712548

Turkcell 3 Günlük Fatura!

7 şubatta telefon dökümü alabilmem için Turkcell bayiye (Fevzipaşa Bulvarı metro yanında Çankaya İzmir de bulunan bayi) gittim. Bana faturalı hatta geçerseniz dökümünü alabilirsiniz dedi. 1 ay sonra istediğim zaman geri kontörlüye çevirebileceğimi söyledi ve kullandığım kadar faturaya yansıyacak dedi.


Bir ay sonra gittim diğer fatura kesilmeden, dediler ki sistemler yok. Tekrar gittim fatura kesilmemiş dediler. Sonra fatura kesildi 2 gün sonra gittim 8. 5 tl para istediler iptali için. İptal ettirdim. Borcu olan 33, 77 tl yi ödedim ve sonra gelecek ayda bu faturayı ödeyeceksiniz dedi. 3 günün faturasını mı dedim. Evet dediler. 3 gün kullanımı 33 tl olarak ödeme yapacağımı belirttiler.

Eda 38 Okunma

Cevaplar

 • Eda25 Nisan 2013

  ÇÖZÜM ÜRETİLMEDİĞİ İÇİN HALA CEVAP VERİLMEDİ. BİR DE UTANMADAN İSTERSENİZ FATURALIYA DEVAM EDİN AMA İPTAL TUTARI 8 TL YANSAYACAK FATURANIZA. GELECEK AYDA TEKRAR İPTAL EDİNCE 8 TL FATURA ÖDEYECEKSİNİZ DİYORLAR. BUGÜN FATURA KESİLECEK VE HALA KONTÖRLÜYE GEÇİRMEDİLER. OYSA FATURALIYA 10 DK DA GEÇİRDİLER. ZATEN BUGÜN YASAL İŞLEMLER BAŞLIYOR BUNUNLA İLGİLİ. YATIRDIĞIM FATURALARINDA BEDELİNİ ALACAĞIM SİZDEN

 • Eda24 Nisan 2013

  MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. ALAY EDER GİBİ KONUŞUP AÇILMAZ BUGÜN DE YARIN DA AÇMAYACAĞIZ DİYORLAR. BU NE LAKAYITLIK. NASIL MÜŞTERİLERE YARDIMCI OLMAK.SAKIN FATURALI HATTA GEÇMEYİN. GEREKLİ OLAN HER YERE BAŞVURUDA BULUNACAĞIM. YASAL OALRAK BAŞVURDUĞUM TARİHTEN İTİBAREN FATURA KESİLİR.

 • Eda24 Nisan 2013

  bununla ilgili hala aranmadık. hala bizimle iletişim kurulmadı. mesai saatleri dışında aranmayacağımızı biliyorum

 • Eda24 Nisan 2013

  SİZDEN RİCAM LÜTFEN BUGÜN HATTIM KONTÖRLÜYE AKTARILSIN Kİ YENİ FATURA ÖDEMEK ZORUNDA KALMAYAYIM. TEŞEKKÜR EDERİM

 • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön