25 Ocak 2014 #2256545

Turkcell 3 Aylık Vınn Modemin 2 Ayı Serviste Geçti

Yazlık kampanya olan 3 aylık vınn hizmetinden faydalandım. Yaklaşık 6 ay önce, ne hikmettir ki ; 3 ay da kullanmam gereken 10 gb interneti bile bitiremedim "vınn" modemin yazılımsal hatasından dolayı. Servise gönderdim 1 ayı aşkın bir zaman zarfında yapılmış olarak geldi, geldiğinde kampanyanın bitmesine 10 gün kalmıştı."Türk" adını taşıyan tek operatör olması ve Turkcell alt yapı hizmet kalitesinden vazgeçemediğim için kampanyanın bitmesine rağmen başka bir Turkcell hat alarak hizmetten faydalanmaya devam etmekteydim ta ki 2 ay öncesine kadar, vınn modemin yine aynı yazılımsal hatayı vermesiyle 1.5 aydır vınn modemi yine serviste, "Turkcell hizmet kalitesinin" zayıfladığını düşünüyorum.

Neslihan 676 Okunma

Cevaplar

  • Neslihan29 Ocak 2014

    Türkcell temsilcisi bu konu hakkında beni arama zahmetinde bile bulunmadı.Sadece topu birbirine atıyorlar olan bize oluyor.

  • Neslihan25 Ocak 2014

    Merak ettiğim şu ki ,Turkcell adı altında sattığınız Huwei marka wınn modeminin sorumluluğunu satarken Turkcell diye satıp arıza verdiğinde "Üretici ve ithalatçı firmaya aittir" denmesi çok garip. Ayrıca satılan ürünün markası ya da firması beni ilgilendirmediği gibi beni ilgilendiren şu ki ; "Turkcell 3G kalitesi altında internet". Benim wınn 'ım 1.5 aydır serviste bunun sorumlusu, ya da muhatabım Huwei firması mı yoksa adını bile duymadığım bir çin firmasına modemi ürettirip kendi kalitesi adı altında müşteriye hizmete sunan "TURKCELL" mi ?

  • Turkcell Temsilcisi25 Ocak 2014

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön