14 Şubat 2013

Turkcell 3 Aylık 10 GB Bağlantı Tanımlı Değil!

Turkcell den yeni aldığım 530863**** nolu data hattımla ilgili 2337**** nolu başvuruma, 1 Şubat tarihinden bugüne (13 gündür) cevap bekliyorum. Sorun: 29 Ocak günü satın aldığım data hattıma 3 aylık 10 GB bağlantı hakkının tanımlanmamış olması. Sorunumu Turkcell de kabul ediyor ve sistemlerinde beni destekleyen bilgiler olduğunu söylüyor (ilk gün 15-20 dakika süresince toplam sadece 6 MB kullanıldığı halde 10 GB tan geriye kalan miktar 0.96 MB) ama herhangi bir çözüm sunmuyor. “Teknik birim ilgileniyor” cevabından başka bir ilerleme kaydedilmiyor.

Özgür 50 Okunma

Cevaplar

  • Özgür15 Şubat 2013

    "İncelemenin sürdüğü" cevabı benim açımdan çok anlamlı bir cevap olmamıştır. Ben yukarıdaki şikayetimi yazarken zaten bana sürekli bu cevabın verildiğini belirtmiştim. Yaşadığım sorunla ilgili başka kanallardan da çözüm aramaktaydım ve nihayet daha yetkili bir noktadan sorunuma çözüm buldum, dün öğlenden sonra sorunumun çözüldüğü bilgisi bana ulaştı ve akşam test ederek çözümü gördüm. Siz ise dün öğlen çözülmüş bir sorunu bu sabah hala incelediğinizi yazmışsınız. Lütfen incelemeye yapmaya devam ediniz, belki çözülmüş bir sorunun tekrar çözümünü bu derin incelemeleriniz yardımıyla bulabilirsiniz. Çözüme katkı sunan herkese teşekkür ederim. Saygılarımla.

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön