19 Haziran 2014

Turkcell 3 Aydır Baz İstasyonunu Kaldırıp Yenisini Kurmadı!

İstanbul Kartal Kordonboyu mahallesinde bulunan ofisimizde, yaklaşık 3 4 aydır Turkcell hatların hiçbirisi çekmiyor.Sadece ofisimizde değil bölgemizdeki genel bir sorun sebebiyle herkes sokaklarda konuşmak zorunda kalıyor. Bu konu ile alakalı olarak Turkcell'i, ben ve mahalle sakinleri defalarca kez aradı ve bildiri yaptı ama Turkcell bölgemizde bulunan baz istasyonunda çalışmaların sürdüğünü söylemekten öteye gitmedi.

İstanbul gibi büyük bir şehirde beni arayan müşteri ve yakınlarıma telefonum çekmiyor demekten utanıyor olmama bir yana bunu açıklamanın da imkanı da yok gibi. Resmen iş yaptığım bir çok insana rezil oluyorum. 3 aydır giderilmeyen bir sorunu anlamaksa mümkün değil.

İbrahim 182 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Haziran 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön