15 Nisan 2013
Yorum Yap
#1742081

Turkcell 250 MB İnternet!

Nisan ayında Turkcell firmasından aldığım N8 Kampanyacihaza ilişkin ödemem tamamlandı. Bana 4 Nisanda Kampanya boyunca ücretsiz olan 250 MB İnternetten 19 tl'ye yararlanabileceğim, istemezsem mesajla iptal ettirebileceğim bildirildi. Mesaj sonrası 4 Nisan'da 250 MB interneti iptal etmeleri mesajını gönderdim.


Faturamı alınca kullanmadığım İnternet bedelinin faturama yansıtıldığını öğrendim. Fatura temsilcisini aradım. Daha önce Ocak ayı için yaptıkları gibi mevzuat gereği iade edemeyeceklerini aynı gün arasaydım iptal edebileceklerini söyledi. Anlamıyorum benim aramamla mesaj atmam arasında ne fark var?

Ömer Ömer 26 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler