14 Şubat 2013

Turkcell 25 TL 'lik Paketim 74 TL Oldu!

TİM (Turkcell İletişim Merkezi)'den aldığım 25 TL lik paket faturalı hattıma kullanmadığım internet için 15 TL ve almış olduğum 250 sms paketim olduğu halde 14 TL 'de fazladan ücretlendirilme yapılmış.

Turkcell müşteri temsilcisi ifadesine göre (Facebook paketi aldığım halde, sadece facebook kullandığım halde paketim dışında "data kullanımı" adı altında 15 TL ücret alınmış. ) sadece facebook kullandığım zaman paket ücreti haricinde bir ücret talep edilmeyecekti.

250 sms paketi aldığım halde; 250 sms'i dolduramadığım halde paketim haricinde 14 TL ücretlendirilmiş.

Gerekli işlemler için gerek yargı yolu ile gerekse tüketici hakları mahkemesine başvuracağım.

Mücahid 85 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Mücahid14 Şubat 2013

    Turkcell Müşteri Temsilcisi ifadesine göre; facebook paketine dahil olmayan unsurlar varmış. Facebookta paylaşılan resim ve videolara bakmak ekstra ücret gerektiriyormuş. Aman dikkat edin..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön