10 Eylül 2013 #2004590

Turkcell 2.5 Aydır Telefon Kayıt İşlemlerimi Yapamadı!

Yurt dışından getirdiğim telefonun kaydı için gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde Turkcell Karaman Merkez Bayiilerinden Erkin Telekom yetkililerine teslim ettim.Aradan iki buçuk ay geçmiş olmasına rağmen telefonum BTK tarafından kayıt altına alınmadı.Daha sonra da evrakların eksik olduğu gerekçesi ile imei kayıt dışı bırakıldı.


Durumu öğrenmeye gittiğimde evraklarımın Turkcell'e geri gönderildiğini öğrendim ama bana hiç durumu haber veren olmadı.Evraklarımı geri istedim, ama eksik vardı.Bu eksik olan belgeyi de bulamadılar? Bütün evrakları alıp BTK'ya bireysel olarak tekrar başvurdum.Mağduriyetim had safhada.Böyle olacağını bilsem Turkcell'e hiç gitmezdim.Boşuna bekledim + telefonum kapandı.

İshak 62 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön