29 Mart 2013 #1713551

Turkcell 2005 Yılından Kalma Bir Fatura!

Eşimin evlenmeden önceki 2005'ten kalma ve kapatılmış süperonline aboneliğinden ödenmemiş bir fatura çıkıverdi.Ayrıca Fatura şu ana kadar herhangi bir şekilde bize bildirilmediği gibi direkt olarak hukuk bürosuna verilmiştir. Bu benzer (hatta bazıları aynı ) durumdaki 4. olmaktadır. Sırf bu gibi rahatsız edici durumlardan dolayı Turkcell'den almakta olduğum cep telefonu ve internet hizmetlerini yıllar önce iptal ettirdiğim halde kurtulamadık ve halen gaipten faturalar belirmektedir.

Canbek 74 Okunma

Cevaplar

  • Canbek03 Kasım 2015

    Çok benzer bir problemden bende muzdaripim. Her seferinde uğraşarak masum olduğunu ispatlaman gerekiyor. Asla bitti zannetme. hiçbir şikayet veya başvurunu silme veya unutma, ayrıca bir dosya yaparak her şeyi sakla. Çünkü 1-2 senede bir tekrar Turkcell tarafından rahatsız edileceksiniz.

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Şikayet superonline ile ilgilidir.İlgili firmaya yönlendirebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön