11 Ocak 2016

Turkcell 2 Kere Tahsil Edilen Fatura

Kasım Aralık dönemi olan olan 119.40 liram Turkcell tarafından 2 kere tahsil edilmiştir. 3 gündür 3 yetkiliyle konuşmama ve hatta IBAN numarama kadar almalarına rağmen ısrarla bir sonraki dönem faturası olarak benim paramı zimmetlerine geçirmeye çalışan Turkcell'i esefle kınıyorum. Kalite kalite diye reklam yaparak kaliteli olunsaydı bu şekilde insanlar mağdur edilmezdi.

Onur 44 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Ocak 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.01.2016 tarihinde bilgi verilmiştir. Talep ettiğiniz iade ile ilgili tüm işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz, hesabınıza iade 7 iş günü içinde gerçekleşecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön