Turkcell 2 Haftadır Ulaşmayan Sim Kart!

Efe Efe28 Mayıs 15:49

14 Mayıs Perşembe günü Turkcell web sitesinden talebini ilettiğin numara taşıma lemi için 2 hafta geçmesine rağmen sim kart halen tarafıma ulaşmamıştır. Dün Turkcell ile yapmış olduğum 38 dakikalık görüşmede net bilgilere ulaşamadığım gibi görüşmem için verilen Tele Kurye telefonundan da sistem hatası var birkaç saat sonra arayın denilerek cevap alınamıyor. Turkcell gibi Türkiye'nin en büyük GSM operatörü olduğunu "zannettiğimiz" firmasının 2 haftadır bir sim kartı teslim edememesi/ettirememesi büyük sorundur. Bu arada diğer operatöre taahhüdümü uzatmadığım için dolan süre sonrasında ödeyeceğim ekstra yüksek fatura da işin Tuzu Biberi olmuştur. Turkcell'den ciddi anlamda şikayetçiyim ve acil olarak mağduriyetlerimin giderilmesini talep etmekteyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Efe 03 Haziran 17:00

Evet bugün 3 Haziran, saat 17:00 ve tahmin ettiğim gibi sim kart halen gelmedi. Sizin iş ahlakınıza, anlayışınıza, becerinize, çalışmanıza yazıklar olsun! Daha da Turkcell'e geçmem olur biter sanki zorla geçmek istiyoruz! Rezalet!

profile-icon Efe 29 Mayıs 12:08

3 Haziran Çarşamba günü sim kartın teslim edileceğine dair mesaj geldi. Eğer gelmezse yine buradan yazacağım. Teşekkürler.

Turkcell Logo Turkcell 29 Mayıs 11:25

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında inceleme yapılarak 29.05.2020 tarihinde konuyla ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda bize 532'den ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo Turkcell 28 Mayıs 15:52

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler