11 Nisan 2013 #1738366

Turkcell 150 TL'lik Ödediğim Fatura Sistemde Gözükmüyor!

02.04.2012 tarihinde Turkcell web sitesinden bireysel online üzerinden Mart ayına ait 150,30 TL Turkcell faturamı ödedim. Ancak internet üzerinden baktığımda hala ödemediğim gözüktüğünü gördüm. Çağrı merkezinizi aradım ve 48 saat içerisinde sisteme yansıtacaklarını ilettiler.ama yansımadı. Garanti bonustan ödediğim hesabımda ödendiği görülmekte idi.


Mail yolu ile benden kredi kartı ekstremi,kimlik fot. ve dilekçe talep ettiniz.bankamı arayarak istediğiniz belgeyi ilettim ancak hesabım ay sonu kesildiği için dönem içi hesaplarımı iletebildiler bende size ilettim. Ancak siz diyorsunuz ki numaranın gözüktüğü bir belge gerekli. Ama bankam ile görüştüğümde ay sonu iletebileceklerini bildirdiler.

Feyza 74 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 11.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize fatura ödemeleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön