03 Eylül 2018
Yorum Yap
#10853537

Turkcell 15 Gündür Teslim Alamadım!

2175645 numaralı siparişimin üstünden 15 gün geçti hala teslim alamadım. Tele Kurye gibi rezalet bir firma ile nasıl çalışıyorsunuz anlam veremiyorum. Hat sahibinin adreste bulunması gerek dediler adres değiştirelim dedik gönderdikleri linkten yapılmıyor. Telefonla zaten bir muhatap bulamıyorsunuz adres değişikliği yapmanın hiçbir yolu yok anlayacağınız ürün kuryede çürümeye terk edildi resmen. Hayatımın en kötü alışveriş deneyimini sizin gibi büyük bir firmada yaşadım nefret ettim ilk fırsatta tüm işlemlerimi sonlandıracağım.

Azat Azat 331 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2018

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler