27 Ocak 2014 #2258237

Turkcell 1,45 Lira İçin Hacizden Bahsediyor

Bana fatura ödeme emri geliyor fakat numara yazmıyorlar. Müşteri hizmetlerini aradığımda temsilci banane kendi işinizi kendiniz takip edersiniz diyor. Alacağına bile müşterisini sen takip edersin diyen Turkcell'den ne beklersin. Birde 1,45 kuruş borca istersen ödeme haciz gelir diyen bir zihniyet mektupları bende var. 5331432*** numaralı vındı. Tek oparatör Turkcell kalsan bile artık almam. Müşteri temsilcilerini biraz daha iyi eğit Turkcell.

Cemalettin 60 Okunma

Cevaplar

  • Cemalettin27 Şubat 2014

    herşeyi sıfır

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön