10 Nisan 2013 #1734780

Turkcell 138 KB İnternet 15 TL!

Dün Turkcell'den yeni bir hat aldım. Eski hattımı kapattırmak için 38 TL-yeni hattımı açtırmak için 40 TL para istediler. Hat yeni olduğu için 20 tl ye her yöne 500 dk konuşma verdiler. Daha hattımı neredeyse hiç kullanmama rağmen 2. gün 94 TL faturam olmuş.


138 KB internet kullanmışım yani 1 mb in çeyreğinden düşük bir alan için 15 TL kesmişler. Demek ki youtube'dan bir video izleseydim ortalama olarak 4-5 bin lira para ödeyecektim.
Turkcell her yerde çekiyor ama her fırsatta da faturaya ekliyor.

Bertan 60 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Müşterimizi 10.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi10 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön