02 Eylül 2013 #1987362

Turkcell 13 Gündür Hattımı Kullanıma Açamadı!

Mevcut GSM hattıma ait son faturayı 2 taksit şeklinde taksitlendirdim ve 19.08.2013 günü ödenmesi gereken fatura taksidini ödeme gününde Yapı Kredi Bankası ATM'sinden ödemiş bulunmaktayım.Ancak bu tarihten bugüne kadar geçen sürede hattım giden aramalara açılmadı.


Turkcell müşteri hizmetlerini defalarca aramama ve iletişim merkezine bizzat giderek şikayetimi bildirmeme rağmen problem hala devam etmektedir.Bana arıza formu oluşturduklarını söylüyorlar, ancak hala çözüm beklemekteyim.

Fatma 20 Okunma

Cevaplar

  • Fatma06 Eylül 2013

    Bugün itibariyle (06.09.2013) Turkcell in bana hala cevap vermediğini , hiçbir şekilde aranmadığımı , inceleme sürecinin hangi safhada olduğunu bildirmediğini iletmek isterim. Bu konuda ivedi olarak tarafıma açıklama yapılmasını rica etmekteyim.. Zira Turkcell in şikayetime cevaben , şikayet iletebileceğimi belittiği kendi kanallarından herhangi bir sonuca ulaşamadık.

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön