29 Aralık 2015

Turkcell 128k Sim Kart!

Mobil imza talebi ile numaramı taşıdım tarafıma 64K sim kart verildi. Hattım aktif olunca mobil imza başvurusu sırasında yeni kart verileceği bildirilmişti. Hattım 12 ay taahhütlü aktif oldu 128k sim kart değişikliği yapacak muhatap bulamıyorum.


Ayrıca Mobil imza talebi ve ihtiyacı olmayan, internet üzerinden numara taşıma talebinde bulunan bir diğer aboneye ise kuryeyle 128k sim kart geliyor.

Erdal 99 Okunma

Cevaplar

  • Erdal'ın Teşekkür Mesajı10 Ocak 2016

    Sorunum kısa zamanda çözüldü teşekkür ederim

  • Turkcell Temsilcisi05 Ocak 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön