12 Şubat 2013 #1627808

Turkcell 128k Mikro Sim Hazır Kart Yok!

Turkcell 128k mikro sim hazır karta ihtiyacım var ve hiçbir Turkcell İletişim Merkezinde bu kartı bulamıyorum. Aynı şekilde Turkcelli arayarak kargo ile kart siparişi vererek eve gönderme hizmetinden yararlanmak istedim. 2 gün sonra ellerinde 128k lık mikro sim hazırkart olmadıklarını ve Turkcell İletişim Merkezlerinden temin edebileceğimi söylediler.


Turkcellin merkezinde bulunmayan bir sim kartı nasıl olur da Turkcell İletişim Merkezlerinden temin edebilirim? Ki zaten TİM lere her sorduğumda geldi, gelecek, geliyor vb. şekiller de cevap almaktan sıkıldım. Bu mudur hizmet kalitesi?

Orçun 392 Okunma

Cevaplar

  • Orçun14 Şubat 2013

    Turkcell e ve aracı olduğu için şikayetimvar sitesine teşekkür ediyorum. Sorunum ertesi gün çozüldü.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön