16 Mayıs 2016

Turkcell 128 KB Sim Kart Bulamıyorum, TİM'deki Personeller İlgisiz

Trabzon merkez TİM bayisi ve Forum AVM TİM bayisine telefon ile ulaşarak sorduğumda ellerinde kalmadığını ve bu bölgede zor bulunacağını söylüyorlar. Ardından Trabzon ili Araklı ilçesine ve Of ilçesine bizzat giderek sorduğumda bu 128 k kartın ellerinde bulunmadığını söylüyorlar.

En son çare Rize ilindeki iki TİM bayisine gittim ve onlarda da bu kartı bulamadım. Müşteri hizmetleri 532' yi aradığımda bana Trabzon' da belki bulabilirsiniz diye cevap veriyor ve müşteri hizmetlerinden talep dahi edemiyorum ,hangi bayide hangi kartın olduğundan haberleri bile yok. Mobil imzayı kullanmam için gerekli olan kartı bulamaz isem numaramı başka operatöre taşıyacağım. 2 günüm bu kartı aramakla geçti. Bu konu ile ilgili yardım etmenizi rica ediyorum..

Rafet 152 Okunma

Cevaplar

  • Rafet06 Haziran 2016

    Beni Turkcell'den kimse aramadı bu sim kart sorunum hala giderilmedi en yakın zamanda numaramı başka bir operatöre taşıyacağım

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2016

    Müşterimizi 18.05.2016 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi16 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön