06 Mart 2013

Turkcell 12 Yıl Önce Kullanıp İptal Ettiğim Hatta Borç Çıkardılar!

12 yıl önce son faturasını ödeyerek kapattığım Turkcell hattıma ait olduğu söylenen bir borçla ilgili çalıştığım iş yerine maaş haciz yazısı yazılmış avukat tarafından. Avukatı arayıp ne olduğunu sorduğumda gayet alışılagelmiş bir şekilde ödemek zorunda olduğumu (bu hattı kapattırdığımı borcum olmadığını ve üzerinden 12 yıl geçtiğini söylememe rağmen) söyleyerek beni haciz işlemleri ile uyardı.


12 yıl içince defalarca arandığımı ve bana ulaşılamadığını filan söylediler. Halbuki adres kaydımdan tutunda çalıştığım işyerine kadar herşeyim bellidir. Hatta bu 12 yıl içinde Turkcell'den başka faturalı ve kontörlü hatlar da alıp kullandım kendi adıma. Bu sana hiç yakışmadı be Turkcell..

Uğur 121 Okunma

Cevaplar

  • Uğur24 Şubat 2015

    Şikayetimin üzerinden yaklaşık 2 yıl geçmesine rağmen Turkcell hala bir adım atmış bir çözüm üretmiş değil. Adıma açtıkları haksız icra takibi yüzünden bir çok yerde mağdur olmaktayım. Bu durumun devam etmesi halinde önce ana haber bültenlerine başvurmayı düşünüyorum.

  • Turkcell Temsilcisi07 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön