13 Şubat 2014

Turkcell 12 Ay Taahhüt Bitmeden Kafalarına Göre Kampanya İptali Yapıyor!

2013 yılı mart ayı itibari ile numaramı Turkcell'e taşıdım 12 ay taahhüt ile söylendi ama 2014 şubat ayı başındayız ve 12 ay dolmadan yani 11 .aydayız kampanyam devam etmesi lazımken Turkcell kampanyamı bana sormadan kafasına göre bitirmiş. Bundan şikayetçiyim tüketici hakkımın korunmasını istiyorum. Böyle haksızlık olmaz.

Ersoy 44 Okunma

Cevaplar

  • Ersoy18 Şubat 2014

    TURKCELL DEN MEMNUN DEĞİLİM

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 14.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön