15 Nisan 2013 #1741156

Turkcell 11 Aydır Çözülemeyen Problem!

532 587 **** nolu hattı Mayıs 2012 de Kardeşimden devraldım Turkcell bayii ne gittik orada
benim adıma kaç hat var diye sorduğumuzda bize numaralar içerisinde 536 672 **** nolu hattı da söyledi tarafımdan böyle bir hat alınmamıştır. diye Turkcell i en az 7-8 kez aradım mail attım fakat problemim çözülmedi.


Şöyle çözülmüş 536 la başlayan hat benim olmadığından benden alınmış. Benim yıllardır kullanmış olduğum hattımı da başkasının üzerine yazılmış. İhtimal ki 536 lı numara yazılmış 11 aydır 9-10 kez Turkcell i aramama mail atmama faks çekmeme rağmen problemim çözülmedi.

Hasan 17 Okunma

Cevaplar

  • Hasan19 Nisan 2013

    Türkcel standart mesajı buraya yazmış şikayetlerinizi ..... iletebilirsiniz demiş yukarıdada belirttiğim gibi hatta türkcellin yazmadığı fax email müşteri hizmetlerine şikayetlerimi ilettim fakat ÇÖZÜLMEDİ

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön