21 Nisan 2014

Turkcell 1 Haftadır Hattımı Açmıyor!

Son 1 haftadır, çok övdüğüm ve kullanmaktan memnun olduğum Turkcell'den gerçekten nefret eder konuma geldim. 14 Nisan günü benden faturam ve ön ödemeyle birlikte 325 TL yatırmamı istediler. Ben faturamı ödeyeceğimi ancak ön ödeme yapamayacağımı söyledim ve kabul ettiler ancak faturayı yatırdığım gibi hattım kapandı. Ön ödemenin son günü son 2 saat kala arayıp ödeme istediler ve ödenmediği için hattımı kapattılar.

Aradığımda haklısınız son gün haber verilmiş diyorlar ancak 1 haftadır hattımı açmıyorlar ve yaptığım şikayetlere de red olarak cevap veriyorlar. 24 ay taahhüdüm olmasa artık 1 dk bile kullanmam. Yakışmadı Turkcell gibi bir firmaya!

Gürcan 54 Okunma

Cevaplar

  • Gürcan22 Nisan 2014

    Bilgi verildiği konusunda bir sıkıntı yok zaten. verilen bilginin dayatmacılığı nedeniyle çözüm bulunamıyor.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 19.04.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön