08 Nisan 2013 #1715930

Turkcell 1 Hafta Telefonsuz Kaldım!

15 senelik Turkcell abonesiyim. Adıma kayıtlı iki hattım bulunmaktadır. bu iki hat üzerinde de kontratlı kampanya mevcuttu ve kontratlardan bir tanesi 24 Mart ta son buldu. Bende buna istinaden Turkcell den İphone 5 almak istedim. Önüme çıkaracakları onlarca sorunu tahmin edemediğimden kullandığım İphone 4 cihazımı da bu arada sattım. Taahhütlü olarak cihaz almak istediğimse ise ilk önce günlerce sistemde hata olduğunu, daha sonra ise geçtiğimiz 6 ayda geç ödenmiş faturalarım olduğunu söyleyerek telefonu vermediler, bayileri dolaşmamı ve inisiyatif (!!!) kullanabilecek bayiler olabileceğini ilettiler. En kısa zamanda tüm hatlarımı iptal edeceğim.

Sel 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizi 09.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön