01 Şubat 2014 #2270040

Turkcell 1 Hafta Önce Aldığım Vınn Kapatıldı!

Turkcell den daha 1 hafta önce almış olduğum Vınn İnternet hattı adıma kayıtlı diğer telefon hattımın faturası geciktiği gerekçesi ile kapatıldı. Bu yasal mı dır? Vınn hattı farklı bir hattır ve henüz borcum yoktur.


Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde adınıza kayıtlı başka bir hattınızın geciken fatura ödemesi olduğu için bu hattınızda görüşmeye kapatılmıştır dendi, oysa ki adıma kayıtlı 2 adet telefon hattı vardır ve 3 yıldır bu hatlar kullanılmaktadır ve hiçbir zaman bir hattın borcundan dolayı diğer hattım kapatılmadı.


Borcum olmadığı halde diğer hattın borcunu gerekçe göstererek Vınn İnternet hattını kapatan Turkcell den şikayetçiyim. Her hat bağımsız faturalandırılır ve ödemesi bağımsız yapılır.

Nülifer 38 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 01.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Nülifer01 Şubat 2014

    Görüşme yapılmış fakat bir sonuç çıkmayarak şikayet devam etmektedir

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön