27 Ağustos 2013 #1977434

Turkcell 1 GB Tanışma Paketi Kaydımı Onaylamıyor!

1 gb deneme için cepten kayıt mesajı attım gelen mesajda onaylamadı. Arkasından 1 gb tanışma için mesaj attım gene onaylamadı.


Turkcell müşteri hizmetleri bunun sebebi olarak bu başvurularımdan birinin sistem tarafından 22 Ağustosta onaylandığını ve iptal edildiğini böylece son 6 ayda internet kullanmış sayıldığından hattımın deneme ve tanışma paket kullanım şartlarına uymadığını söyledi.


Oysa sistemde hata ortada. Ben onay mesajı almadım. Onay almadığım gibi iptal başvurusu da yapmadım. Şimdi büyük ihtimalle gelecek faturada bu paketlerin ücreti de yansıyacak. Yani hiç kullanamadığım paket için. 1 gb tanışma paketine kaydımın yapılmasını istiyorum.

Fatih 403 Okunma

Cevaplar

 • Fatih08 Eylül 2013

  Talebimi defalarca tekrarladıktan sonra sistem hatası nedeniyle onaylanmadığını öğrendim. yetkililer hem telefonla hem de sms ile kaydımın yapıldığını ve 3 aylık 1gb tanışma paketinin onaylandığını ve kullanmaya başlayabileceğimi bildirdiler. sorunun çözülmüş olması elbette beni mutlu etti. ancak müşteri hizmetlerinin sistem hatasını bir türlü görmemeleri veya kabul edememeleri beni çok yordu. sistem hatası son derece açık olan bir konu daha kolay çözülebilrdi. yine de Turkcell kendine yakışanı geç te olsa yaptı. hem şikayetvar.com hem de Turkcell'e teşekkür ediyorum. darısı benim gibi diğerlerinin başına.

 • Fatih31 Ağustos 2013

  sonuçta Turkcell'in sisteminde bir hata olduğu kabul edildi. hata düzeltilince eminim sorun çözülecek. keşke sistemimizdeki hatadan kaynaklanıyor diye baştan söylense. biz de zaman kaybetmezdik müşteri hizmetleri de. umutla bekliyoruz.

 • Fatih27 Ağustos 2013

  22 ağustosta başvuru onaylanmış ve iptal edilmiş bilgisi sistemde kayıtlı demiştiniz. bana başvuru onayı gelmedi ve ben iptal başvurusu yapmadım. bunu düzeltirseniz sorun eminim hallolacaktır. mantıken ben onaylanmış bir kaydı neden iptal edeyim. iptal etmiş olsam şimdi neden kaydolmak için uğraşayım. ben Turkcell'in isterse bu sorunu çözeceğine hala inanıyorum.

 • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 26.08.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön