26 Mart 2014

Turkcell 1 Dönemde 2 Fatura Ödetti!

Turkcell vınn hattımın hesap kesim tarihi 20/03/2014 tarihiydi. 23/03/2014 tarihinde 1 yıllık kullanım taahhüdü vererek 6Gb tarifeye yükseltilmesini istedim. Tarifemin güncellenerek 6Gb olmasını beklerken web sayfasından güncel borcumun 71,90 TL olduğunu gördüm. Tek telefon hattıma aynı zaman dilimlerini kapsayan 4 Gb ve 6 Gb iki tane internet tanımlamışlar.


3 gün geçtiği için tarifenin 6 GB'lık tarifeye yükseltemeyiz deseler anlayacağım. İnternetten mail atarak yaptığım itiraza baştan savma bir cevap aldım. Umuyorum müşteri memnuniyetini dikkate alırlar.

Kadir 58 Okunma

Cevaplar

  • Kadir30 Mart 2014

    Başvurumun incelemeye alınmasının üzerinden 4 gün geçti. Sorunumla ilgili hiç bir çalışma yapılmadı. Müşteri temsilcisi tarafından aranmadım. Sorunum çözülmezse Tüketici Hakem Heyetine gideceğim ve Turkcell den ayrılacağım.

  • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön