30 Mart 2013 #1715046

Turkcell 1 Ay İnternet Kullanımına 393 TL Fatura Geldi!

Daha önce hız problemi yaşadığım için Turkcell'e ait 15 GB kotalı "limit aşımsız" Vınn Wi-fi cihazı aldım.Hızının 21 Mbps olduğunu belirten Turkcell abone merkezinden cihazı aldığım gün daha hız problemi yaşamaya başladım. Neredeyse bir internet sayfası 30 saniyede açılıyordu.Durumu müşteri hizmetlerine bildirdim.Gelen cevabı aynen aktarıyorum "Bulunduğunuz bölgede baz istasyonu bulunmamaktadır,bölgenizde baz istasyonu bulduğunuz takdirde bizimle iletişime geçiniz" Oysa bu hizmeti almadan önce abone merkezine sorduğumda "bölgenizde baz istasyonu çok güçlü, fiber hızında bağlanırsınız"demişti.İşi gücü bırakıp baz istasyonu aramaktansa hattı kapattım.Gelen fatura 393 TL.

Ertaç 245 Okunma

Cevaplar

  • Ertaç01 Nisan 2013

    Evet yapılan inceleme sonucunda işimi gücümü bırakıp Turkcell için baz istasyonu bulmam gerektiği bulduğum takdirde de müşteri hizmetlerine iletmem istendi.Hatta yapılan ölçümler neticesinde hız problemi yaşadığımı Turkcell'de kabul etti. Paylaşılan bilgi bu yönde idi. Oysa bu hizmeti almadan önce bulunduğum bölgede sinyal problemi yaşamayacağım ve kesintisiz internet hizmeti alacağım yetkili bayii tarafından söylenmişti.Demekki hizmeti satana kadarmış herşey.Neyse bu yıl ki zekata sayarız artık.Teşekkürler Turkcell. Lütfen Turkcell'den hizmet alırken bu iletimi okuyup değerlendirip karar verin.

  • Turkcell Temsilcisi31 Mart 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden iletmiş olduğu sinyal sıkıntısı teknik ekiplerimize iletilmiş, yapılan inceleme sonucu hakkında bilgi paylaşılmıştır. Cihaz kampanyasına ait aylık sabit ücret ve taahhüt süresi ile bilgiler kampanya taahhütnamesinde yer almaktadır .Kampanya içeriği ile ilgili bilgiler için sözleşmenizi kontrol edebilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön