24 Ekim 2016 #6766081

Trafik Cezası Ödemek İçin Girdiğim Sitede Turkcell Adına TL Yüklenmiş!

Durum şöyle ki trafik cezamı ödemek için girdiğim internet sitesinden Turkcell firması adına 360 TL tutarında 180 TL şeklinde 2 kez para yüklemesi gerçekleştirilmiş ki, benim hattım Turkcell dahi değil. Akabinde hemen kartımı iptal ettirdim ki, muhtemelen iptal ettirmesem daha fazlası başıma gelecekti.


Turkcell gibi kurumsal bir firmanın adının bu tarz söylemlerde geçmesi oldukça üzücü. Mağdur durumdayım ve bunun için de yasal olarak ne gerekiyorsa yapacağım. Mağduriyetimin en kısa sürede giderilmesini, yetkililerin gereğini yapmasını arz diyorum.

Elif 79 Okunma

Cevaplar

  • Elif27 Ekim 2016

    Bankamla görüşüyorum topu firmanıza atıyor sizinle görüşüyorum siz bankaya benim muhattabın kim olacak acaba bu durumda bireysel evraka gereken bilgileri gönderdim fakat hala dönüş yapılmadı en kısa sürede çözüme kavuşmasını talep ediyorsun aksi takdirde yasal işlem başlatacağım.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Kredi kartınızdan bilginiz dışında çekilen 3D secure uygulaması ile yapılan ücretlendirmeler için bankanızla iletişime geçebilirsiniz. İşlem yapılan numara detayını öğrenmek için [email protected] adresine işlem yapılan kart numaranızı, irtibat bilginizi, ücretlendirmeye ait dekontunuzu ve konuyu anlatan dilekçenizi iletmeniz durumunda memnuniyetle yardımcı olacağımızı belirtmek isteriz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön