11 Ağustos 2017 #9094314

Superonline'ın Zorla Verdiği Hat!

16 Eylül 2016'dan beri Turkcell Superonline kullanıcısıyım. Haziran ayında Turkcell tarafından aranıp ''artık adil kullanım kotası kalktığı için ekstradan 12 TL ödeyeceksiniz ve bizde size karşılılığında 1 senelik kullanacağınız bir Turkcell faturalı hat hediye edeceğiz'' denilerek tarafınızdan arandım. Böyle bir hattı kabul etmediğimi belirttim. Buna ihtiyacım olmadığını söyledim. Karşı taraf ''bu konuda yapacağımız bir şey yok biz yollamak ile yükümlüyüz'' dedi. Bende tekrar bu hattı istemediğimi söyledim. 10 Temmuz 2017 günü kargo görevlisi beni aradı ve evde olmadığımı hattı kabul etmediğimi söyledim. Kendileri hattı bırakmak zorunda olduklarını söyleyerek aşağıdaki kapı görevlimize hattı bırakıp gitmişler. Bırakılan sözleşmede bir imzam bile söz konusu değil.

Burcu 825 Okunma

Cevaplar

 • Burcu17 Ağustos 2017

  16 Eylül 2016'dan beri Turkcell Superonline kullanıcısıyım. Haziran ayında Turkcell tarafından aranıp ''artık adil kullanım kotası kalktığı için ekstradan 12 TL ödeyeceksiniz ve bizde size karşılılığında 1 senelik kullanacağınız bir Turkcell faturalı hat hediye edeceğiz'' denilerek tarafınızdan arandım. Böyle bir hattı kabul etmediğimi belirttim. Buna ihtiyacım olmadığını söyledim. Karşı taraf ''bu konuda yapacağımız bir şey yok biz yollamak ile yükümlüyüz'' dedi. Bende tekrar bu hattı istemediğimi söyledim. 10 Temmuz 2017 günü kargo görevlisi beni aradı ve evde olmadığımı hattı kabul etmediğimi söyledim. Kendileri hattı bırakmak zorunda olduklarını söyleyerek posta kutuma hattı bırakıp gitmişler. Bırakılan sözleşmede bir imzam bile söz konusu değil. 96 saat geçmesine rağmen hala Turkcell tarafından aranmadım.

 • Burcu16 Ağustos 2017

  72 saat içinde size dönüş yapılacaktır denilip 96 saat geçmesine rağmen hiçbir telefon ve sonuç alamadım. Gerekli incelemeler hala yapılmadığı için ve her şey kayıt altında olduğu için Hukuksal sürece başvuruyorum...

 • Turkcell Temsilcisi15 Ağustos 2017

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Ağustos 2017

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Burcu11 Ağustos 2017

  şikayetim ile ilgili hala bir dönüş almadım

 • Burcu11 Ağustos 2017

  72 saat tamamlanmasına rağmen hala bir telefon ve bilgilendirme almadım Turkcell'dende, Turkcell superınline'dan da...

 • Burcu09 Ağustos 2017

  [email protected] ye zaten hattı ve evrakları mail attım. 72 saatte dönüş yapılacağı söylendi müşteri hizmetlerinden. 24 saat süresi zaten doldu.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön