19 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10678002

Superbox Cayma Bedeli Çıkardı!

Size annem adına yazıyorum. Superbox annemin üzerinde kayıtlı ve yaklaşık 2 ay önce bağlandı. Kendisi 1940 doğumlu (78 yaşında) ve iletişim kurmakta zorlanıyor. Bazı ciddi sağlık problemleri de eklenince maalesef yalnız yaşayamayacak duruma geldi. Bu hafta sonundan itibaren artık Superbox bağlı olan adreste yaşamayacak ve abimin yanına yerleşecek. Sistemi annemin taşındığı adrese yani abimin evine aktarmak istedim fakat; abim kesinlikle evinde internet kullanmak istemiyor. Superbox İnternet kullanımını kapattırmak için yetkili servisle görüştüm. Cayma bedeli adı altında 450 liraya yakın bir ücret talep edildi. Annemin emekli maaşıyla bu ödemeyi yapması mümkün değil. Sizden ricam normal aylık ödemeyi yaparak sistemden çıkışını gerçekleştirmeniz. Abone: H*** A***. Superbox internet hattı bağlı olan numara: 534 543****. İletişim mail adresim: a***@hotmail.com.

Ayşegül Ayşegül 4.384 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Temmuz 2018

    Müşterimiz ile 20.07.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Ayşegül19 Temmuz 2018

    Talebimi incelemeye aldığınız teşekkür ederim. En kısa zamanda sizden olumlu bir dönüş bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları