29 Ocak 2014
Yorum Yap
#2264694

Sadece Kimlik Fotokopim İle Açılmış 4 Faturalı Turkcell Hat Var!

Bir çok defa şikayet yazmama rağmen sorun çözülmüş değil. Benden istediklerinizi verdim. Sizin attığınız mesaj bile kimlik fotokopisi ile açılmış diyor. Anlamadığım şey Turkcell'de faturahat açmak için sadece kimlik fotokopisi mi gerekiyor? Kimlik fotokopim başkası tarafından ele geçirilip bu faturalı hatlar açılmıştır. İmza ve sözleşmem kesinlikle yoktur. Bu hatların borcu icra takibindedir. Bu sorunun en kısa zamanda çözüme ulaşmasını arz ederim.

Zeki Zeki 322 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetine istinaden 30.01.2014 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize,bilgisi dışında açıldığını belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler