21 Mart 2018
Yorum Yap
#10256621

Paketi Satarken Yanlış Eksik Yalan Bilgilendirme Sonrası Mağdur Olan Turkcell Kullanıcısı!

Turkcell dört dörtlük tarife kullanıcısıyım irtibat no. 5543340*** yıllardır başka GSM hatlarını kullanıp bu sektörün lideri olduğu için Turkcell'i seçtim ancak tamamen kandırıldığımın farkında değilmişim. Turkcell'e geçerken bana dört dörtlük tarifede telefonumda 4 GB internet paket hakkım olduğunu tarifem bitince de bunun otomatik olarak internet erişiminin kapatılmasını sağlayan bir uygulama olduğu bilgisi verildi ancak hiç kimse bunun ücretsiz kullanım süresi olduğu hakkında bilgi vermedi. Her ay bildiğim kadarıyla 82 TL gelmesi gereken fatura geçen ay 100 TL geldi sonra müşteri hizmetlerini aradığımda acı gerçeği öğrendim. Akıllı internet uygulaması Aralık 2017 kadar bana verilen ücretsiz bir uygulama imiş ve internet paketim bittiğinde Otomatik 10 TL'lik yeni internet tanımlanıyormuş. Geçen ay ödediğim faturamdaki bu 10 TL ve bu ay faturama da 20 TL eklenmiş, ödemeyeceğim!

Ümit Ümit 516 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Paket haklarınız bittiğinde tarafınıza SMS ile bilgi verilmektedir. Kullanımın devamı halinde aşım paketleri hattınıza tanımlanmaktadır. Paket aşımında yurt içi her yöne konuşma 250 dk'sı 10 TL, yurt içi her yöne SMS kullanımı 250 SMS 10 TL olacak şekilde ücretlendirilir. Buna ek olarak internet için paket aşımında her 1 GB kullanım 10 TL olarak faturanıza eklenir. Bu paketler tarifenizin özelliği olduğu için iptal edilememektedir. Dilerseniz aylık 3 TL karşılığında Akıllı Fatura Kampanyası’na katılarak aşım paketlerinin tanımlanmasını engelleyebilirsiniz. Akıllı Fatura Kampanyası paket bitiminden sonra veya pakete dahil olmayan kullanım yapmak istediğinizde, faturanıza ek ücret yansımaması için devreye girer. Kullanımınızı kısıtlayarak durdurur ve sizi bilgilendirir. Kampanyaya “AKILLI FATURA” yazıp 2222’ye SMS göndererek katılabilirsiniz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Mart 2018

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler