17 Ekim 2016 #6711277

Maçlar Nerede Uygulaması İle  Turkcell Usulsüzlük Yapıyor!

Fatura detaylarımı kontrol ederken 17,50 TL bir tutarı fark ettim. Bu tutar benim hiçbir şekilde başvuru yapmadığım yazılı veya sesli olarak onay vermediğim "maçlar nerede" servisinin üyelik bedeliymiş. Turkcell müşteri hizmetlerini aradığımda bana resmen teknoloji özürlü muamelesi yapılıp yanlışlıkla tıklamış olabilirsiniz ama bunun iadesini size yapamayacağız diyorlar. Beni maçlar nerede destek hattına yönlendirip telefona bakmıyorlar.


Ben teknolojiyle içli dışlı olan bir insan olarak böyle bir şeyi hata olarak yapsam bile mutlaka düzeltirdim. Ayrıca ben hiçbir şekilde futbolu takip etmeyen bir insan olarak neden böyle bir şey yapayım. Bu durum düzeltilmez ve tarafıma iadesi yapılmaz ise yapacaklarım şöyledir. Öncelikle Turkcell hattımı iptal ettirip dolandırıcı olmayan bir operatöre geçeceğim. Sonrada tüketici hakem heyetine gidip bu paranın iadesini alacağım.

Emre 116 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi19 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön