29 Nisan 2014

Elveda Turkcell!

Turkcell BTK'nın çıkardığı yasalardan faydalanarak ücretsiz olarak kendi üzerime aldığım hattımı 1 sene başka operatöre geçirtmedi bana ve herkesin 20 tl ye sunduğu hizmeti yok biz kaliteliyiz yok biz her yerde çekiyoruz diyerek 55 tl den sattı.

Herkes BTK'nın ücretsiz yasasından faydalanarak üzerine alan kişiler istedikleri operatöre geçebilirken Turkcell bunu kendi çıkarlarına göre uyarlıyor 1 sene hiç bir yere gidemezsin hatta hattı bile kapatamazsın diyerek beni kısıtlıyorlar.

Hayat paylaşınca güzel Turkcell. Sen neden senden ayrılmak isteyen müşterilerini zorla tutuyorsun? Neden gitmek isteyeni diğer operatör ile paylaşmaktan korkuyorsun? Tabi giden gelmiyor.

Mesut 72 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi05 Mayıs 2014

    Müşterimiz ile 05.05.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize numara taşıma hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi29 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön