22 Nisan 2015

Bu Numara Gerçekten Turkcell'in mi?

+905327574954 bu numara az önce aradı ve ses cızırtılı geliyordu konuşan telesekreter Turkcell'den aradığını söyledi bu numara gerçekten Turkcell'e mi ait öğrenmek istiyorum eğer aitse de tekrar beni arayıp rahatsız etmesin! Tekrar araması halinde buraya yazmakla yetinmem

Ahmet 170 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet26 Nisan 2015

    Aradığınızda müsait değildim ve bir şikayetim yok sizden isteğim sadece bir daha mesaj atmamanız ve aramamanız.

  • Turkcell Temsilcisi24 Nisan 2015

    Müşterimizi 24.04.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön