20 Ekim 2016 #6739039

Bayinin Sorumsuzluğu ve Beni Arayacaklarını Söyleyip Aramayan Turkcell Yöneticileri

Ekim ayının 7'sinde bayiye teslim ettiğim akıllım güvende kapsamındaki arızalı telefonuma çıkartılan 1330 TL fatura bedeline itiraz etmek için arıyorum fakat ulaşamıyorum. Turkcell'i aradığımda ise bana haklı olduğumu fakat yapabilecekleri bir şey olmadığını söylüyorlar. Mağduriyetimin giderilmesi konusunda kimse bir şey yapmıyor akılım güvende kapsamı 14 dünde bittiği için aradaki 7 günlük zamanı geçirip beni mağdur eden Turkcell bayisimi yoksa KVK'mıdır çözemedim. Bir de garanti kapsamı 24'ünde sona eriyor bu da beni oyaladıkları düşüncesine sevk ediyor. Hakkım olan tamir ya da değişim talebimi beni oyalamadan yapılmasını istiyorum fakat bana çıkan 1330 TL faturayı ödemediğim takdirde telefonumun teslim edilemeyeceğini söylüyorlar. Ben soruyorum satışını yapar iken tüm garantiyi veren Turkcell ve KVK şimdi neden yan çiziyor? Sizden ricam mağduriyetimin çözülmesine yardımcı olmanız.

Nihat 99 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön