19 Temmuz
Yorum Yap
#10682063

71 TL Akıllı Saat Faturası Turkcell!

Turkcell'den çocuğuma akıllı saat aldım 24 ay taahhüt yaptım aboneliği yapan çocuk faturan 30 lirayı geçmez dedi. Her ay düzenli ödememe rağmen bu ay 71 TL gelmiş yahu ayıptır altı üstü çocuğun kolundaki sıradan saat 71 TL neyin nesi bana açıklama yap Turkcell. Telefonda hiçbir şey yok bu tutar nedir ben böyle giderse komple kapattıracağım yalan konuşuyorsunuz işiniz satana kadar.

Süleyman 242 Okunma

Cevaplar

 • Süleyman16 Ağustos

  Okula giden çocuğuma akıllı saat aldım 24 ay ödeme yapicaksin dediler oradaki çocuk ödemenin 30. TL'yi geçmez dedi 48 TL fatura geldi bu neyin faturası Turkcell kapattircam biri beni arayıp bilgi versin insanları kandirmayiniz

 • Süleyman21 Temmuz

  Teşekkür ederim sıkıntım giderildi teşekkürler Turkcell

 • Turkcell Temsilcisi21 Temmuz

  Müşterimiz ile 21.07.2018 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi19 Temmuz

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları