13 Eylül
Yorum Yap
#10901940

2 Haftadır İnternet Kampanyamı Onaylamayan Ve Beni Mağdur Eden Turkcell!

53082408** numaralı data hattıyla Turkcell satış bayiden VINN wi-fi hizmeti almak istedim. Bölgemde internet hattı olmadığı için sadece bu hizmeti kullanabileceğimi söylediler. Turkcell den kredi çıkmadığı için VINN WiFi cihazını 189.99 TL'ye satın aldım. 2 haftadır Eskişehir'deki hiçbir Turkcell satış noktası telefonuma gelen kkj**e1 referans kodu ile bana indirimli VINN WiFi hizmetini sağlayamadı, beceremedi ve bana Eskişehir'deki tüm Turkcell bayilerini gezdirdiler.


Aldığım bayii yanımda Turkcell'i arıyor karşıdaki müşteri hizmetleri ona yardımcı olmuyor. 2 haftadır internet kampanyamı onaylamayan ve beni mağdur eden Turkcell'den şikayetçiyim. Ya bu hizmet bana sağlansın ya da cihazın tutarını tarafıma iade edilsin.

Ekrem 1.294 Okunma

Cevaplar

 • Ekrem17 Eylül

  Bir de çözüm sunmuşlar gibi değerlendirme almak istiyorlarm Turkcell sanırım artık uzaklaşılması gereken bir firma. 3 hattımı ve internet aboneliğimi iptal edip bir daha asla kullanmayı düşünmüyorum. Kimseye de tavsiye etmiyorum

 • Ekrem17 Eylül

  Tarafıma herhangi bir telefon gelmedi ve bana bilgi verilmedi. Turkcell magdurutiyetini sürdürüyor ve bu mecrada yalan yanlış bilgiler paylasiyoe

 • Turkcell Temsilcisi17 Eylül

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 06.09.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ekrem13 Eylül

  Çamlı destekten ve yüzlerce müşteri hizmetlerini aramamdan sonra dahi sorunum çözülmediği için buraya yazıyorum zaten

 • Turkcell Temsilcisi13 Eylül

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Hizmet” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler