20 Ekim 2016 #6739189

1 Yıldır Sorunumu Turkcell Çözemiyor

GSM hattıma bazı numaralar ulaşamıyor. Sabit hatların çoğu telefonumu aradığında Turkcell abonesi olduğum halde Vodafone'a kayıtlı böyle bir numara yoktur diye hata alıyor. Başka GSM operatörleri beni arayabiliyor. Fakat sabit hatların büyük çoğunluğunda bu hatayı alıyorum. Defalarca aramama rağmen kimse bunla ilgilenmedi. 1 yıldır birçok firma (bankalar, sabit hat kullanan firmalar vb.) bana ulaşamıyor. Çözüm sanırım operatörü değiştirerek olacak. Belli ki bu problemi Turkcell çözemiyor ve operatörüm değiştiği zaman sistemsel sorun ortadan kalkacaktır. Telefonda bir yönlendirme olabileceği söylendi TİM merkezine yönlendirildim. Orada da sorun çözülemedi. Herhangi bir yanlış yönlendirme yoktu ve sorunun tamamen sistemsel olduğu belirlendi. Çözüm hala yok. Olacağını da sanmıyorum.

Selçuk 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 21.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön